Pilotni preizkus odprtih virov izobraževanja – mentorji/učitelji/mladinski delavci (projekt HOME)

Pilotni preizkus odprtih virov izobraževanja – mentorji/učitelji/mladinski delavci (projekt HOME)

V okviru projekta Zdrava družbena omrežja je partner iz Velike Britanije, oblikoval odprte vire izobraževanja (IO2), ki bodo mladim pomagali pri pametnejši uporabi družbenih medijev. Vsi sodelujoči partnerji bodo gradiva preizkusili s 15 mladinskimi delavci/mentorji/učitelji. 

Društvo SPES je gradiva, ki vključujejo 8 interaktivnih modulov, preizkusilo s 4-imi mladinskimi delavci/mentorji/učitelji (20.2. in 21.2.2018 ob 10.uri, v Logarski dolini).

Mladinski delavci/učitelji/mentorji so v okviru usposabljanja pregledali vsebino do katere so dostopali preko spletne platforme Nearpod ter delili različna mnenja, stališča in poglede.

Na koncu srečanja so vsi mentorji izpolnili anketni vprašalnik. Mnenja in predlogi, ki smo jih pridobili, bodo v pomoč pri izboljšanju gradiv ter razvoju aplikacije za mobilne telefone, ki bo na voljo že v letu 2018.

 

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja