VABILO na zaključno konferenco projekta “Zdrava družbena omrežja”

VABILO na zaključno konferenco projekta “Zdrava družbena omrežja”

Družbena omrežja so se ukoreninila. Omogočajo fantastičen način povezovanja in komuniciranja z drugimi. Po drugi strani pa so družbena omrežja tudi dvorezen meč, saj je naša mladina vse bolj izpostavljena spletnim oblikam vedenja, ki zmanjšujejo samozaupanje, škodijo medosebnim odnosom, spodbujajo iskanje estetske popolnosti in pretirano izmenjavo osebnih informacij ter povečujejo možnost radikalizacije.
Naš projekt »Zdrava družbena omrežja« se je neposredno ukvarjal s temi potencialnimi negativnimi vplivi.

Društvo za kulturo odnosov SPES vas vabi na zaključno konferenco, ki bo potekala v torek, 5.3.2019, od 17:00 do 19:00, v Šport centru Prodnik. Namenjena je predstavitvi rezultatov projekta Zdrava družbena omrežja.

✔️ Na dogodku bomo skupaj z gosti izpostavili ključne izzive in probleme, s katerimi se mladi soočajo pri uporabi družbenih omrežij, ter predstavili uporabna gradiva, ki lahko prispevajo k njihovi pozitivni digitalni izkušnji.

➡️ Potrditev udeležbe na: spes.drustvo@gmail.com

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja